Menu Close

Tarptautinis mokinių ir studentų technologijų virtualus konkursas „Ypatingi kokteiliai”

„Saulės” privati gimnazja kartu su partneriais inicijavo ir organizavo tarptautinį mokinių ir studentų technologijų (mitybos programos) virtualų konkursą „Ypatingi kokteiliai“. Konkurso organizatoriai siekdami skatinti dalyvių kūrybingumą, sudarydami galimybę atsiskleisti technologinėms ir bendrosioms kompetencijoms, kvietė 5–12 (I–IV gimnazijų) klasių mokinius bei studentus kurti ir pateikti išskirtinius kokteilius.  

                Konkurso organizatoriai sulaukė net 138 ypatingų kokteilių iš 41 švietimo įstaigos. Konkurso dalyviai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Šveicarijos, Prancūzijos, Australijos, Sirijos. Iš Endriejavo pagrindinės mokyklos išsiųsti Gintarės Genčiūtės (8 kl.) ir Austėjos Kuzminskaitės (9 kl.) darbai.  

Konkursas baigėsi atviru nuotoliniu seminaru „Sveikesnės mitybos link…“ Seminaro metu paskelbti konkurso „Ypatingi kokteiliai“ nugalėtojai, atidaryta virtuali kokteilių nuotraukų paroda – receptų knyga, skaityti pranešimai sveikos gyvensenos temomis.
Kviečiame ir į virtualią parodą – receptų knygą „Ypatingi kokteiliai“. 

Mokytoja Joana Lukienė