Dalyvaujamasis biudžetas

Mokykla įgyvendina mokinių iniciatyvų projektą „Muzikos garsai“

Projektas vykdomas vadovaujantis Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos 2020 m. spalio 29 d. sprendimu Nr. T11-400 patvirtinta Klaipėdos rajono savivaldybės mokyklų mokinių iniciatyvų projektų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašu.

Projekto tikslas – atnaujinti ir sustiprinti muzikos kabineto materialinę bazę, įsigyjant naujų instrumentų (sopraninės ir elektroakustinės ukulėlės, kachono muzikos būgnas), įrengti lauko muzikos klasę mokyklos kieme, atnaujinti mokyklos bendrąsias erdves (II korpuso laiptus nudažyti fortepijono klaviatūros spalvomis) bei mokyklos turimą įgarsinimo aparatūrą (mikrofonai, laidai mikrofonams, kolonėlėms).

Projekto rezultatai, jų nauda mokyklos bendruomenei: pasibaigus projektui, mokiniai aktyviau muzikuos turimais instrumentais ne tik pamokų metu, bet ir po pamokų tiek mokykloje, tiek įrengtoje lauko muzikos klasėje. Kartą per dvi savaites bus vykdomi užsiėmimai „Mokinys-mokiniui“. Su paruoštais muzikiniais numeriais dalyvaus organizuojamuose mokyklos/rajono/respublikos muzikiniuose renginiuose. Įsigijus naujesnius ir galingesnius mikrofonus, mokyklos renginių įgarsinimas bus kokybiškesnis.

Projektui skirta 1000 Eur.

Šiuo metu vykdoma pirmoji projekto dalis – instrumentų ir kitų numatytų priemonių pirkimas. Projektą „Muzikos garsai“ vykdo 8 klasės mokiniai su mentore muzikos vyr. mokytoja Aida Košaitiene.

Nuotraukos iš interneto platybių

Projekto dokumentai: