Pomėgiai ir talentai 2018

Kūrybiškus ir talentingus vaikus bei jaunimą nuo 9 iki 20 metų amžiaus kvietė dalyvauti VII tarptautinėje meno bienalėje jaunimui ir varžytis aukso, sidabro ir bronzos statulėlių paletės apdovanojimuose trijuose amžiaus grupėse. 2018 metų tema “Pomėgiai ir talentai 2018” (Bielsk Podlaski, Lenkija). Piešiniuose vaikų prašė pavaizduoti savo estetinio jautrumo raidą, kurią įkvepia muzikos ir teatro grožis. Iš mūsų mokyklos išsiųsti 2 darbai Pauliaus Jakaičio 6 kl. ir Gintarės Genčiūtės 5 kl. mokinės grafikos darbas.
Kitas Gintarės Genčiūtės sukurtas darbas iškeliavo elektroniniu paštu į XIX tarptautinį vaikų dailės konkursą “Gamta – įkvėpimo šaltinis” (Kaliningradas, Rusija). Palinkėsime kūrybinės sėkmės.