Myliu etno

Lietuvai minint 100-ąsias valstybės atkūrimo metines etninė kultūra įgauna dar didesnę prasmę ir tai puiki proga senąsias tradicijas priminti jaunajai kartai, pateikiant jas šiuolaikiškai ir moderniai. Projekto ,,Myliu etno“ tikslas – populiarinti etnokultūrą Klaipėdos rajono mokyklų bendruomenėse suteikiant mokiniams galimybę „paliesti’“ liaudies meną gyvai ir griauti nusistovėjusius stereotipus, kad tai nuobodu. Mūsų mokyklos ketvirtokai taip pat prisijungė prie šio puikaus projekto ir išsiuntė keturis piešinius. Visi mokinių darbai eksponuojami Gargždų ,,Kranto“ pagrindinėje mokykloje. Dariaus Kaliko grafikos darbas ,,Mano gyvybės medis“ laimėjo pirmąją vietą ir ,,pavirto“ atvirlaiškiu. Diplomas ir prizas Darių pasieks mokslo metų pabaigoje. Ačiū, Adele, Aukse ir Gabriele, kad dalyvavote!