Pažink Žemaitiją

Gruodžio 13 d. Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinėje mokykloje vyko respublikinė mokinių konferencija ,,Pažink Žemaitiją“, skirta Žemaitijos metams paminėti. Konferencijos dalyviai pristatė pranešimus, susijusius su Žemaitijos žymiais žmonėmis, Žemaitijos istorijos, gamtos ir kultūros paminklais, miestais ir miesteliais.
Pristatymą buvo parengę ir jauniausi konferencijos dalyviai – Endriejavo pagrindinės mokyklos penktos klasės mokiniai Guoda Vainoriūtė ir Gražvydas Eidukys. Mokiniai turėjo puikią progą įprasminti savo dalyvavimą edukacijoje ,,Adventas. Atbėga elnias devyniaragis“, kurioje visai neseniai dalyvavo su savo bendraklasiais, ir supažindinti kitus konferencijos dalyvius su Žemaitijos kultūriniu paveldu bei tradicijomis. Guoda ir Gražvydas išmokė kitų mokyklų atstovus pasidaryti senovės Žemaitijoje tradiciniais tapusius šiaudinius žaisliukus.