Menu Close

Pažinimas ir pramogos dera…

                          5 klasės mokiniai – aktyvūs, energingi ir nenustygstantys vietoje, tad batutų parkas „Skypark“ ypač tinkama vieta šias savybes pademonstruoti. Įpusėjus pirmajai vasaros mėnesio savaitei nuspręsta jį aplankyti – pasportuoti. Tik prieš linksmybes ir sportą nutarėme dar „pamankštinti“ ir protą – aplankėme Lietuvos Jūrų muziejų. Čia sužinojome daug apie gamtos reiškinį, pasižyminčiu ne ką menkesne energija nei penktokai, t. y. vėją. „Vėjų uoste“ išsiaiškinome, kas yra vėjas, koks jis būna, kaip matuojamas jo greitis, jėga. Atlikdami kūrybiškas ir įdomias užduotis, praktiškai išbandėme nusakyti vėjo jėgą. Taigi „perėmę“ vėjų energiją, nieko nelaukdami skubėjome į batutų parką, kur smagu ir mėgstantiems batutus, ir ekstremalių pojūčių mėgėjams.
Parke mokiniai turėjo galimybę šokinėti milžiniškoje batutų arenoje, kurioje buvo galima rasti batutų sienas, bokštelius, nuo kurių šokinėjama iš įvairaus aukščio, kempinių baseinus, į kuriuos galima šokti atlikinėjant triukus. Šokinėdami nuo vienos batutų erdvės prie kitos penktokai patyrė, ką reiškia mėgautis šuoliais ir nejausti žemės po kojomis. Mėgavimasis aukštais, į skrydį panašiais, šuoliais kiekvienam suteikė daug džiaugsmo.
Išvyka buvo aktyvus sportas bei mankšta ir protui, ir kūnui – svarbiausia, kupina teigiamų emocijų. Po intensyvios dienos, mokiniai grįžo namo kiek pavargę, bet kupini nepamirštamų įspūdžių.
5 klasės vadovė Inga Litvinienė