Menu Close

Mes – „Po žaliuoju skliautu“

             Gegužės 19 dieną į Endriejavo pagrindinę mokyklą mokiniai skubėjo kartu su šeimos nariais. Rinkosi ne į pamokas, mat buvo šeštadienis, o į tradicija tapusio projekto „Po žaliuoju skliautu“ šventę, kurią šiemet skyrėme šeimai ir Lietuvos šimtmečiui.
Prieš prasidedant šventei spalvotomis juostelėmis į veiklų grupes skirstomi susirinkusieji nekantravo. Atidarymo metu uždegtas šventės simbolis – deglas ir pristatyti veiklų vadovai. Veiklų buvo įvairių: ir šokio terapija, ir fitneso šokiai, ir orientacinės varžybos naudojantis mobiliaisiais telefonais, ir policijos pareigūnės pamoka, ir vaidinimas, ir kupletų kūrimas, ir lipdymas iš molio, ir maisto virimas ant laužo…
Bendraujant ir kartu veikiant, laikas bėgo nepastebimai. Šventę užbaigėme vieni kitiems parodydami, ką sukūrėme, ir papasakodami, ką nuveikėme, ką sužinojome, ko išmokome. Vaišindamiesi ant laužo išvirta sriuba, dalinomės dienos įspūdžiais ir patyrimais. Džiugu, kad mūsų susirinko tiek daug, ir tikimės, kad kitais metais mūsų bus dar daugiau, todėl bus dar smagiau.

Guoda Jankauskaitė,
Endriejavo pagrindinės mokyklos mokinių tarybos pirmininkė