Muzika kitaip 2019

Lapkričio 14 d. Klaipėdos miesto Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko II-asis Klaipėdos apskrities pradinio ugdymo mokinių muzikos konkursas “Muzika kitaip 2019”. Drauge su muzikos mokytoja Egle Iliutkina į konkursą vyko Endriejavo pagrindinės mokyklos 2 klasės mokinė Brigita Kuzminskaitė bei 4 klasės mokiniai Robertas Kontrimas ir Deividas Komšlys. Spręsdami įvairias muzikines užduotis, mokiniai gavo galimybę pasitikrinti muzikos pamokose įgytas žinias. 4 klasės mokinys Deividas Komšlys konkurse laimėjo III vietą, o likusieji buvo apdovanoti padėkos raštais bei saldžiomis dovanėlėmis. Tariame nuoširdų AČIŪ, labai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų mokyklos mokinių pasiekimais.