Menu Close

Mokomės ne tik mokykloje…

                 2018 m. kovo 15 d. penktokai išsiruošė į ekskursiją „Mokykis ir pažink save bei savo gimtąjį kraštą“.
Tą dieną pirmiausia aplankėme konditerijos įmonę „Roshen“, įsikūrusią Klaipėdoje. Čia mokiniai turėjo galimybę susipažinti su konditerio darbu ir praktiškai išbandyti jį – gaminti ledinuką. Kvapni ir saldi aplinka apgaulingai nuteikė, kad ir pats konditerio darbas lengvas ir „saldus“, nes po pažintinės ekskursijos po įmonės patalpas mokiniai praktiškai įsitikino, kad rankiniu būdu gaminama karamelė reikalauja ir daug valios, ir kūrybiškumo.
Po saldžios praktinės veiklos pasukome į Gargždų krašto muziejų. Čia dalyvavome edukaciniame užsiėmime „Geltona, žalia, raudona“. Ši veikla – integruota istorijos ir gimtosios kalbos, literatūros pamoka. Mokiniai pasiskirstę į komandas turėjo įveikti ne vieną iššūkį: surinkti į vietą išsibarsčiusio Lietuvos himno eilutes, ištaisyti netaisyklingus sakinius, atpažinti paveikslėliuose įvairius populiarius daiktus ir prašyti jų taisyklingą pavadinimą. Žinoma, mokymasis nebuvo vien akademiškas – mokiniai turėjo galimybę pademonstruoti ir savo socialinę (susitarti grupėje ir priimti bendrus sprendimus) bei kūrybinę (sukurti eilėraštį ir plakatą) kompetencijas.
Į mokyklą mokiniai grįžo kupini emocijų ir geros nuotaikos. Kaip patys reflektuodami šios dienos veiklas teigė: „Daug sužinojome, buvo įdomu ir linksma.“