Menu Close

Išvyka į Kauną 6-8 klasių mokinių

Artėjant rudens atostogoms, 6-8 klasių mokiniai spėjo pasidžiaugti išvyka į Kauną, kur smagiai ir produktyviai praleido dieną.

Šeštokai ir septintokai Maironio lietuvių literatūros muziejuje, prisilietę prie Maironio gyvenimo aplinkybių, turėjo galimybę sudalyvauti integruotoje lietuvių-anglų kalbos pamokoje, kurioje pasiskirstę vaidmenimis ir persirengę jų personažams pritaikytais rūbais, vaidino baladę ,,Jūratė ir Kastytis‘‘. Tuo pačiu metu 8-os klasės mokiniai Vytauto Didžiojo karo muziejuje, dalyvaudami edukacijoje ,,Karinė paslaptis‘‘, pasidalinę į komandas rungėsi, kas greičiau atkoduos užšifruotas žinutes. Pasibaigus edukacijai, apžiūrėjo muziejaus eksponatus, iš kurių turbūt didžiausią įspūdį paliko ,,Lituanicos‘‘ lėktuvo nuolaužos bei S. Dariaus ir S. Girėno asmeniai daiktai.

Šiek tiek atsipūtę ir papramogavę pabėgimo labirinte ,,Infinity room‘‘, mokiniai užbaigė savo išvyką IX forte, kur, pasikeisdami grupėmis, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose ,,Tarpukario šriftai: kalėjimo paslaptis“ ir ,,Jaunieji žvalgai‘‘. Užsiėmimų metu moksleiviams buvo suteikiama galimybė pamatyti, kokios buvo kalinimo sąlygos ir kalinių buitis, sužinoti, kokius darbus kaliniai dirbo ir kaip buvo baudžiami už nusižengimus. Taip pat, ugdydami savo pastabumą bei komandinio darbo įgūdžius, mokiniai turėjo susidoroti su užduotimi – orientuojantis pagal schemą surasti svarbius objektus gynybiniame įtvirtinime ir išsiaiškinti jų paskirtį. Taigi, veiklos išvykos metu netrūko, o mokiniai grįžo pavargę, tačiau pilni įspūdžių.