Menu Close

Išvyka į Anykščius

Endriejavo pagrindinės mokyklos šių mokslo metų dešimtokai yra patyrę keliautojai. Spalio viduryje jau keletą metų laikomės rudeninių išvykų tradicijos. Įspūdžių parsivežta iš Klaipėdos, Molėtų, Kauno… Šių metų kelionės tikslas buvo Anykščiai. Literatūros pamokose skaitėme ir grožėjomės „Anykščių šileliu“, vėliau Antano Vienuolio-Žukausko muziejuje Anykščiuose, susėdę prie klėtelės, išgirdome daugiau įdomių faktų apie Antaną Baranauską – rašytoją, matematiką, Seinų vyskupą. Gidė Birutė papasakojo apie svarbiausius Anykščių istorijos momentus, palydėjo į Anykščių bažnyčios, kuri yra aukščiausia Lietuvoje, bokštą. Paskui aplankėme Puntuką, pasivaikščiojome Medžių lajų taku, klaidžiojome Labirintų parke. Keliaujant patirtų įspūdžių niekada neužgožia nei nuovargis, nei blogas oras. Ypač esame dėkingi mūsų mokyklinio autobuso vairuotojui Eugenijui, kuris šimtus kilometrų veža mus kantriai ir saugiai.

10 klasės vadovė Dalia Jokubauskienė