Menu Close

“Gražiausio ir patogiausio inkilo” nuotraukų konkursas

Mūsų mokyklos moksleiviai, darželio ugdytiniai su savo tėveliais ir seneliais dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės organizuojamame “Gražiausio ir patogiausio inkilo”nuotraukų konkurse.Inkilus gamino šie Endriejavo pagrindinės mokyklos moksleiviai:
Jokūbas Miliauskas 1 kl., Kevinas Petrukevičius 1 kl. (Pirmokų mokytoja Rima Šedbarienė) Viktorija Butkevičiūtė 2 kl., Deividas Komšlys 2 kl., Edvinas Pocius 2 kl., Paulius Vainius 2 kl. (Antrokų mokytoja Vita Striaukienė) Lukas Kuzminskas 3 kl., Gražvydas Eidukys 3 kl., Kamilė Skolskytė 3 kl., Artūras Mažrimas 3 kl. (Trečiokų mokytoja Daiva Norvilienė) Darius Kalikas 4 kl. (Ketvirtokų mokytoja Indrė Raudonė) Gabrielė Kerpytė 6 kl. (Klasės auklėtoja Dalia Jokubauskienė) ir darželio ugdytiniai su savo tėveliais ir seneliais:
Igno Kaliko tėtis Darius ir Gabrieliaus Kasiulio tėtis Darius inkilus papuošė Trispalvėmis. Vaivos Mockutės tėtis Tadas ant inkilo išdegino Gedimino pilį. Elijos Kerpytės tėtis Rimantas aplikavo inkilą stilizuotais paukščiukais. Juozapo Miliausko tėtis Vidas sukalė tris inkilus viename ir nudažė Trispalvės spalvomis. Emos ir Danielos Petrukevičiūčių senelio Povilo inkilas išpuoštas tautiniais raštais. (Auklėtojos Virginija Vičiulienė ir Liana Šiaulytienė) Konkurso dalyviai prisiminimui nusifotografavo prie savo sukaltų inkilėlių sugrįžtantiems paukšteliams. Šiuos inkilėlius esame numatę įkelti medžiuose prie savo darželio, mokyklos sode ir miestelio Atgimimo parke. Pedagogės nuoširdžiai dėkoja visiems tėčiams ir seneliams už supratingumą, rūpestingumą ir nuostabius inkilėlius.