Menu Close

Aš gyvenu prie jūros

XVII tarptautinis vaikų meno konkursas “Aš gyvenu prie jūros” Latvijoje kasmet kviečia vaikus meno išraiškos priemonėmis pristatyti kūrybinius darbus vandens tema: ištirti upelių, upių, ežerų, jūrų ir vandenynų, savo susijusių eko sistemų, atrasti vandens vaidmenį žmogaus gyvenime, atskleisti kultūros ir tradicijų puoselėjimą. Įvertinti vandenį kaip kultūras vienijantį elementą. 2018 metų potemė yra “Tiltas”. Tiltas kaip jungiantis du krantus , kultūrų ir tradicijų elementas. Iš mokyklos išsiųsti keturi mokinių darbai. Tai Pauliaus Jakilaičio, Aistės Kėželytės, Karolinos Kuisytės ir Rūtos Jančauskaitės.

46-as tarptautinis vaikų meno konkursas “Lidice-2018 ” Čekijoje kvietė vaikus 4-16 metų kurti ir pristatyti savo darbus tema „Vanduo kaip auksas“. (Vanduo – be jo nėra gyvenimo, vanduo kaip elementas ir jo skirtingos formos, vanduo gamtoje, mieste ir namuose, vanduo ir žmonės aplink, vanduo pasakose ir mitologijoje…) Endriejavo mokyklos mokiniai ieškojo kūrybinių idėjų atskleisti konkurso temą. Į konkursą iškeliavo atrinkti10 darbų: Jaručio Dovydo, Žadeikio Kevino, Genčiutės Gintarės, Kuzminskaitės Austėjos, Venckutės Agnės, Genčiaus Manto, Jomantaitės Skaistės, Genčaitės Gabijos, Stonkutės Vaidos, Šotochinos Akvilės.

Palinkėsime kūrybinės sėkmės.