Menu Close

ENDRIEJAVIŠKIŲ PROJEKTINĖ VEIKLA ,,ATEIK. IŠGIRSK. DALINKIS“

  Įgyvendiname jaunimo iniciatyvų projektą   ,,Ateik. Išgirsk. Dalinkis“ finansuojamą Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos. Gegužės mėnesį įvyko renginiai, skirti Šeimos dienai paminėti:
– Respublikinis mažųjų šokėjų festivalis „Auginkime skrydžiui sparnus 2024“.
– Mokyklos bendruomenės popietė ,,Lietuva ir pasaulis po žaliuoju skliautu“.
Į renginius sėkmingai įsijungė jaunesni, nauji Mokinių tarybos nariai, kuriems tikrai pravers įgyta patirtis rengiant ir dalyvaujant, vedant įvairias veiklas jaunimui ateityje. Vykdoma projektinė veikla leido leisti laiką kartu su bendraamžiais, miestelio bendruomene ir pačių mažiausių – Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus bendruomene. Endriejavo pagrindinėje mokykloje gegužės 10 dieną praūžė, prašurmuliavo Respublikinis mažųjų šokėjų festivalis „Auginkime skrydžiui sparnus 2024“. Tai tradicinis trečiasis festivalis, kuris  mokykloje vyksta kas 2 metus. Jame  dalyvavo septynių įstaigų ugdytiniai – darželio ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo grupių, 1–3  klasių mokiniai. Festivalyje netrūko vaikų juoko ir nuoširdžių šypsenų. Šiemet pas mus svečiavosi ir festivalio sumanytoja šokio mokytoja  Vaida Zacharevičienė. Rengiant šį festivalį įdėta daug nuoširdaus darbo. Festivalio rengimo komanda – pavaduotoja ugdymui Birutė Darkintienė, ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo mokytojos, meninio ugdymo (muzikos mokytoja), šeštos klasės mokiniai parodė, kad susivienijant bendram tikslui galima „nuversti kalnus“. Šio gražaus festivalio nebūtų pavykę surengti be mūsų bičiulių, kurie leido šokiui skleistis Endriejavo kultūros centro patalpose. Nuoširdžiai dėkojame mūsų partneriams ir draugams – Veiviržėnų kultūros centrui.
Tradicinė šeimos diena ,,Po žaliuoju skliautu“ švenčiama mokykloje kasmet.  Skatinant Mokyklos bendruomenės iniciatyvas, ugdant pilietiškumą šiemet  popietė ,,Lietuva ir pasaulis po žaliuoju skliautu“, skirta šeimos dienai paminėti. 1–10 klasių mokiniai pakvietė visą mokyklos bendruomenę virtualiai pakeliauti tokiose šalyse kaip: 1 kl. – Latvija; 2 kl. – Anglija; 3 kl. – Lietuva; 4 kl. – Japonija; 5 kl. – Škotija; 6 kl. – Meksika; 7 kl. – Prancūzija; 8 kl. – Graikija; 9 kl. – Italija; 10 kl. – Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) .
Sportinėse pramogose kvietė dalyvauti fizinio ugdymo mokytojai. Dalyvavo šeimų komandos, norintieji sporto aikštyne žaidė pasirinktus žaidimus. Lydėjo geros emocijos, padrąsinimas vieni kitų, plojimai vikriausiems dalyvaujant estafetėse ir kt…
15 d. – staigmena mokyklos bendruomenei, tai  žinomų Lietuvos garsenybių, krepšininkų Kšištofo ir Darjušo Lavrinovičių bei sunkiaatlečio Ramūno Vyšniausko susitikimas su mokyklos bendruomene. Dėkojame svečiams ir  fizinio mokytojui Arvydui Bušeckui už surengtą susitikimą.

Mes, endriejaviškiai, norime būti matomais ir girdimais!