1,2 %

Kviečiame Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinės mokyklos bendruomenės narius – mokinių tėvelius, mokytojus, buvusius mokinius, visus, kuriems brangi mūsų Mokykla, paremti Mokyklą, skiriant gyventojų pajamų mokesčio 1,2 proc. dalį mokinių ugdymosi aplinkos gerinimui!

Teikti prašymus skirti dalį pajamų mokesčio paramai galima elektroniniu būdu – VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje, užpildžius FR0512 formą dėl paramos skyrimo (per EDS https://deklaravimas.vmi.lt).

Prisijungti galima per elektroninę bankininkystę su VMI suteiktomis priemonėmis arba elektroniniu parašu.

Prisijungus galima pildyti dokumentus tiesiogiai portale; tiesioginio pildymo metu vartotojams nurodomos pildymo klaidos. Tai padeda užtikrinti prašymų duomenų kokybę ir laiku pervedamą paramą gavėjams. Kad kiekvienais metais nereikėtų teikti prašymo, remiant pasirinktą paramos gavėją, galima paskirti pajamų mokesčio dalį iš karto 5 metams (praėję pastarieji ir 4 ateinantys kalendoriniai metai).

Mokyklos duomenys: Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla, įmonės kodas 191788789.

Paramos gavėjams (tarp jų ir mokykloms) galima skirti 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo 2 proc.).

Dėl COVID-19 visos VMI paslaugos teikiamos ir konsultacijos vyksta tik nuotoliniu būdu. Konsultacijas mokesčių klausimais gyventojai gali gauti paskambinę 1882 ar pateikę paklausimą elektroniniu būdu per Mano VMI.

Dėkojame už jūsų geranoriškumą bei rūpestį Mokykla, kurioje mokosi jūsų vaikai,

kurioje galbūt jūs mokėtės, dirbote ar dirbate dabar,

kurioje galbūt turėjote galimybę apsilankyti ir kartu su mokiniais dalyvauti projekte…

Gautą paramą planuojame skirti lauko klasės įrengimui pagal mokinių parengtą projektą bei sporto inventoriaus (lauko treniruoklių) įsigijimui