Žalieji kokteiliai

Klaipėdos rajono pagrindinė mokyklos bendruomenė dalyvauja Sveikatingumo projekte ,,Sveikai gyventi – ilgai gyventi“. Šių mokslo metų lapkričio 13 dieną mokyklos koridoriai ir klasės pakvipo apelsinais, bananais, obuoliais, o ausis pasiekė ne kas dieną girdimi kokteilių plaktuvų garsai. Šis antradienis – ,,Žaliųjų kokteilių“ diena.
Nuo pat ryto visi mokiniai ir mokytojai atsiraitoję rankoves kibo į darbą – vaisių, daržovių ir prieskoninių žolelių plovimas, lupimas, pjaustymas, galiausiai receptų kūrimas, stalų ruošimas… Po įtempto ir kūrybingo darbo degustuoti žaliuosius kokteilius buvo vienas malonumas!
Ačiū už šurmulį, gerą nuotaiką, gardžius ir sveikus kokteilius, atėjusių tėvų pagalbą, priešmokyklinės grupės ir jų auklėtojos apsilankymą ir pagyras.

Organizatoriai