Menu Close

Susitikime su diplomatu

Kaip žinia, šiemet minime Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą ir NATO dvidešimtąsias metines, tad neatsitiktinai  administracijos kvietimu Endriejavo pagrindinėje mokykloje lankėsi Užsienio reikalų ministerijos diplomatas Vincentas Botyrius. Vyresnių klasių mokiniams buvo pristatyta vienų iš galingiausių pasaulyje   ekonominių  ir gynybinių  bendrijų raida, valdymo struktūra bei su tuo susijusi Lietuvos dvidešimtmečio sėkmės istorija. Klausimų, atsakymų formatu supažindinta su atviros, saugios  ES ir Šengeno erdvės galimybėmis bei garantijomis, pateikta praktinių patarimų. Mums patiko renginys, sakė mokiniai Viltė ir Ugnius, tad tikėtina, jog mokyklos bendruomenė prie žinomų dalykų pridėjo nežinomus bei pagilino žinias, o NATO ir ES esame mes, reziumavo V. Botyrius.

Arūnas Mikalauskas

istorijos  ir pilietiškumo pagrindų mokytojas