Menu Close

Renginys ,,Sveika mokykla – sveiki vaikai“

                        Šie metai Lietuvos sveikatą stiprinančioms mokykloms ypatingi – jos mini savo veiklos 30-metį. Mūsų mokykla SSM tinklui priklauso nuo 2019 metų. Ši sukaktis balandžio 20 dieną buvo paminėta ir mūsų mokykloje. Rytas prasidėjo šokio ir žaidimų ritmu ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriuje. Vaikai ir mokytojos šoko, žaidė žaidimus.

Toliau renginio banga ,,ritosi” į mokyklą ir kvietė visus į masinio šokio pertrauką. Po šokio vyko netradicinė sportinių žaidimų pamoka lauke 1 – 4 klasių mokiniams, o 5 – 10 klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje veikloje ,,Kelk sveikatos bangą!”

Mokyklos pirmo aukšto koridoriaus sieną papuošė fizine veikla „užsiimantys“ žmonės, kuriuos padarė dailės ir technologijų mokytoja Edita Jurkaitiene kartu su mokiniais.