Menu Close

Molinė asla 2017

              Gegužės 17 d. aštuoni Endriejavo pagrindinės mokyklos 9-10 klasių mokiniai dalyvavome Žemaitijos zonos folkloro festivalyje „Molinė asla 2017“, kuris vyko Žadeikių pagrindinėje mokykloje (Šilalės r.). Pasivadinę „Dundulių“ vardu (vadovė mokyt. L. Kazragienė), parodėme programą „Sija vija dundulija“, kurią parengėme pagal lietuvių liaudies sakmes ir iš Endriejavo senolių surinktą smulkiąją tautosaką. Festivalyje stebėjome devynis kolektyvus iš Šilalės ir Tauragės rajonų mokyklų. Ne tik klausėmės folkloro ansamblių atliekamų dainų, liaudiškos muzikos kūrinių, pasakorių, bet ir išmokome keletą liaudies šokių, žaidimų. Visus folkloro festivalio dalyvius lydėjo gera nuotaika, todėl grįžome maloniai nustebinti ir patenkinti .

Rūta Jančauskaitė (9 kl.)