Menu Close

Lietuvių, pasaulio pažinimo ir anglų kalbos pamokoje

-Ar norėjote sugrįžti?-paklausė mokytoja Indrė.-Taaaaaaip! Labai! ,,Žiauriai”! – suriko antrokai.

Birželio 2 d. beveik visi antros klasės mokiniai susirinko mokykloje ir sudalyvavo paskutinėje lietuvių, pasaulio pažinimo ir anglų kalbos pamokoje.  Anglų kalbos mokytoja Eglė ir antrokų mokytoja Indrė buvo pasiilgusios ,,gyvos“ pamokos, tad sumąstė  paruošti išmanias užduotis tam, kad mokiniai įtvirtintų žinias, prisimintų sveikatai ypač naudingų, tuo pačiu dažnai vaikų  nemėgstamų  daržovių pavadinimus, jų būtinybę vartoti kuo dažniau. Nuskenavę QR kodus rado įvairiausių užduočių, didžiulį netikėtumą sukėlė plančetinio kompiuterio ekrane išvysta jų mokytoja. Anglų kalbos raidžių tarimas buvo patikrintas mėtant  vandens pripildytus balionus į pasirinktus žodžius. Laikas taip greitai prabėgo, kad net ne visas sugalvotas užduotis suspėjome įvykdyti. Kaip bebūtų, jos nepradings, liks rudeniui!

Integruotų veiklų pabaigoje pavaduotoja Birutė visus apdovanojo gaiviais ledais, įteikti diplomai už pažangų mokymąsi, dalyvavimą projekte ,,Ateik. Išgirsk. Dalinkis“.  Gurgiančius pilvus nuraminę sumuštiniais ir obuoliais atsisveikinome iki kitų metų!

Buvo gera ir labai smagu Jus pamatyti!

Mokytojos Indrė ir Eglė