Jaunasis talentas

Priekulės kultūros centro E. Vicherto premijos ,,Jaunasis talentas“ steigimo tikslas yra pagerbti ir įamžinti žymaus Mažosios Lietuvos kultūros veikėjo, krašto rašytojo, teisėjo, teatro įkūrėjo E. Vicherto atminimą, išryškinti visuomenės rūpinimąsi jaunąja Priekulės ir Klaipėdos rajono Mažosios Lietuvos dalies karta. Premija kasmet skiriama atrankos būdu jaunuoliui(ei) iki 20 m . amžiaus už geriausius pasiekimus praėjusiais kalendoriniais metais iki einamųjų metų balandžio 5 d. meno, mokslo, sporto ir visuomeninėje veikloje. Premijai gauti pasiūlyta 6 klasės mokinė Gintarė Genčiūtė už pasiekimus meno ir sporto srityje. Palinkėkime sėkmės. Fotografijoje Gintarė kuria piešinį konkursui į Japoniją.