Menu Close

Globos dienos centre

                Rugsėjo 26 dieną, gražią ir saulėtą ketvirtadienio popietę, Endriejavo pagrindinės mokyklos mokiniai lankėsi Endriejavo pagyvenusių žmonių socialinės globos dienos centre. Artėjant spalio 1-ajai, dienos centro nariai bei svečiai iš Priekulės susirinko drauge paminėti tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos. Ta proga Endriejavo pagrindinės mokyklos mokiniai padovanojo senjorams nuoširdų ir nuotaikingą muzikinį koncertą. Popietėje kanklėmis skambino miestelio mokyklos bei tuo pačiu ir Gargždų muzikos mokyklos Endriejavo filialo mokinės Evelina Šaltupytė (6 kl.) bei Auksė Vainiutė (6 kl.) ir jų mokytoja Virginija Babaliauskienė, pianinu grojo Raminta Kontrimaitė (8 kl.) ir Žygimantas Stonkus (7 kl.). Koncerto pabaigoje savo daineles padovanojo 2 klasės mokinukų ansamblis. Dėkojame koncerto organizatorei Laimai Račkienei. Tikimės, kad ši graži draugystė nenutrūks ir dar ne kartą susibursime bendroms šventėms.