Menu Close

Atėjus pavasariui tarptautinių piešinių konkursų gausa

                  XVII tarptautinis vaikų meno konkursas “Aš gyvenu prie jūros” Latvijoje pakvietė vaikus kurti iš viso pasaulio. 2019 metų potemė “Audra”. Iš mokyklos išsiųsti 7 kl. mokinių Ramintos Kontrimaitės ir Pauliaus Jakaičio piešiniai atlikti guašu.               3-asis tarptautinis mažų grafikų formų bienalė -konkursas Lenkijoje „Tarp juodos ir baltos“ vaikus paskatino pasidomėti grafikos spaudų technikomis ir pavaizduoti darbuose pilių istoriją bei jų sienų ir akmenų grožį… Išsiųsta 12 darbų: Genčiūtės Gintarės 6 kl., Jenčiaus Ernesto 9 kl. , Valaikaitės Ingos 9 kl., Jomantaitės Darijos 9 kl., Vainoriūtės Kotrynos 8 kl., Ugnovionoko Edgaro 8kl., Genčiūtės Erikos 5 kl., Dragenytės Širin 6 kl., Jurgutytės Emos 6kl., Genčiaus Manto 7 kl., Lengvinaitės Gabrielės 5 kl. ir Grudzinskaitės Liucijos 5kl.

Tarptautinis pelėdų festivalis JAV kvietė į piešinių konkursą, kuriame vaikus darbuose kvietė atskleisti pelėdų įvairovę ir jų gyvenamąją aplinką. Pravedus integruotas dailės, gamta ir žmogus bei biologijos su mokytoja Dalia Žemgulyte tema ,,Pelėdų biologija 5-10 klasėse, kurios padėjo mokiniams įsigilinti ir atskleisti temą, Išsiųsti atrinkti Gintarės Genčiūtės 6 kl., Ramintos Kontrimaitės 7 kl. ir Grudzinskaitės Liucijos 5kl, piešiniai atlikti spalvotais pieštukais ir guašu.

47-asis tarptautinis vaikų meno konkursas „Lidice 2019“ Čekijoje kvietė vaikus kūrybiniuose darbuose atskleisti chemijos grožį ir naudą bei panaudojimą gyvenime. Išsiųsti Genčiūtės Gintarės 6 kl. ir Šotochino Armando 6 kl. piešiniai, kuriuose jie atskleidė savo požiūrį į chemiją.
Rezultatai laukiami. Palinkėsime kūrybinės sėkmės.

Dailės mokytoja Joana Lukienė