Netradicinės endriejaviškių dovanos – po žaliuoju skliautu

Praėjus Motinos dienai ir pasitinkant Tarptautinę šeimos dieną Endriejavo Atgimimo parkas pasipuošė ir suskambo muzika, dainomis bei raiškiu žodžiu – nuoširdžia mokinių dovana brangiausiems žmonėms – tėveliams.

Šventėje „Po žaliuoju skliautu“ dalyvavo net 39 mūsų mokyklos mokiniai, netradicinius gebėjimus demonstravę konkurse „Atrask save“, savo žodinę kūrybą pristatė ir šoko pertraukėlių metu 22 pradinių klasių ir darželio ugdytiniai. Be to, kūrybinių darbų parodoje „Ačiū, kad esame“ savo darbus eksponavo apie 100 mokinių ir darželio ugdytinių bei 3 mokytojos, laiškus mamytėms rašė visi pradinukai. Galima sakyti, jog savo tėvelius netradiciškai pasveikino visi mūsų vaikai.

Paraiškas dalyvauti konkurse „Atrask save“ pateikė 14 asmenų ir grupių, šeši iš jų pateko į finalinį turą. Konkurso talentukams (skudučių kolektyvui ir septynioms avangardinės aprangos kolekcijos autorėms) bei talentams (dainininkei ir šokėjai Gabrielei Kerpytei, skaitovui Ugniui Kučinskui iš Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinės mokyklos bei šokių kolektyvui „Flick-3“) įteikti padėkos raštai, darželio darbuotojų įsteigti saldieji prizai. Plojimai skambėjo mokinius rengusioms mokytojoms: A. Košaitienei, J. Lukienei, L. Šepčenko, V. Norvilienei, V. Butkevičienei. Net tris talentus komisija įžvelgė viename dešimtoko Rimvydo Venckaus (mokyt. Joana Lukienė ir Laima Kazragienė) asmenyje – tai dailininkas, pasakorius ir puikiai žemaičių tarmę įvaldęs mokinys! Rimvydas tapo mokyklos bendruomenės talentų talentu! Sveikiname konkurso dalyvius ir nugalėtojus!